Základní škola a Mateřská škola Olešná, okres Rakovník

Provoz Mateřské školy:

po – čt 6.45 – 16.30 h
6.45 – 16.00 h

Konzultační hodiny v MŠ – každé úterý od 16.30 – 17.00 h.

Odhlašování dětí z MŠ a stravování:

• den předem do 12.30 hodin
  • při náhlém onemocnění do 8.00 hodin na telefonním čísle: 313 51 42 16, 606 157 318

Nutné hlásit jakékoliv změny (zdravotní pojišťovna, telefonní čísla atd.)

Ve školním roce 2021/2022 můžete stravné a školné uhradit převodem na účet nebo zaplatit v hotovosti pí. Malé v budově ZŠ v Olešné po domluvě na telefonním čísle 605 750 925.

Prosíme rodiče, aby platili do 20. dne v měsíci. Děkujeme.

Aktuální opatření ke koronaviru:

VSTUP DO MŠ POUZE S RESPIRÁTOREM

Respirátor = respirátor nebo obdobný prostředek (vždy bez výdechového ventilu) naplňující minimálně všechny technické podmínky a požadavky (pro výrobek), včetně filtrační účinnosti alespoň 94 % dle příslušných norem (např. FFP2,KN 95).

PŘI VSTUPU POUŽÍVAT DEZINFEKCI

Rodiče zajistí, aby se dítě nedotýkalo stojanu s dezinfekcí a rozprašovače s dezinfekcí.

DO MŠ POUZE ZCELA ZDRAVÉ DÍTĚ

Bez příznaků respiračního a infekčního onemocnění (např. zvýšená teplota, horečka, kašel, rýma, dušnost, bolest v krku, bolest hlavy, bolesti svalů a kloubů, průjem, ztráta chuti a čichu apod.).

V PROSTORÁCH ŠKOLY SE ZÁKONNÝ ZÁSTUPCE (či jiný doprovod) ZDRŽUJE PO DOBU NEZBYTNĚ NUTNOU (převlečení dítěte, předání učitelce či vyzvednutí)

DĚKUJEME ZA DODRŽOVÁNÍ TĚCHTO OPATŘENÍ